צ'אטגיפי עבור שיווק: השתמשו בבינה מלאכותית כדי לשפר את אסטרטגיית השיווק שלכם

תמונה 5

בנוף העסקי שמתפתח במהירות, הבעיה המנצחת היא עמדה חיונית להצלחה ובחירת הבינה המלאכותית בשיווק מהווה מרכיב חיוני לכך. לפי סקירת McKinsey 2022 State of AI כמות היכולות של AI שחברות משתמשות בהם הכפילה תוך ארבע שנים בלבד.

עם ChatGPT מובילה את הדרך בביצועי AI המפיקים, אין ספק למה עוד עסקים מחפשים דרכים להשתמש בטכנולוגיה חדישה זו. זה הזמן להשאיר מאחור את שאר העולם וללמוד להשתמש בכלים כמו ChatGPT ו- ChatSonic כדי להעצים את אסטרטגיית השיווק שלך.

כשגם אתה שרן שיווק או קובע החלטות חשוב להיות מעודכן בטכנולוגיות ומגמות העולם התעשייתי. על ידי למידת השימוש ב-ChatGPT לשיווק וכן עקיפת המגבלות שלו, הגיע הזמן ליצור את האסטרטגיה המנצחת שלך ולצעוד לקראת הצלחה לעסק שלך.

מה זה צ'אט גפט?

אלא אם שאתם חיים תחת סלע, כבר מכירים את ChatGPT. אם לא, אני אשים לכם כונה - נוצר על ידי OpenAI, ChatGPT הוא הכלי המתקדם ביותר ליצירת טקסטים, ומשבש את עולם השיווק.

עם הבנה עמוקה של השפה והיכולת לעבד כמויות גדולות של מידע, Chat GPT יכול לבנות קמפיין שיווקי שלם, שינוי משחק לביצוע מחקרים, לנתח נתונים ולכתוב תוכן. זה כמו להיות עם Jarvis כמו Ironman.

בדקו את המקרים שבהם ChatGPT משמש הכי טוב.

עד סוף המאמר הזה, תהייה לך הבנה ברורה של הפוטנציאל האין סופי שלו וכיצד להשתמש ב-Chat GPT לשיווק דיגיטלי. אז תפסיק לטסט את הקפה שלך וקבע את החגורות שלך!

איך להשתמש ב-ChatGPT?

למרבה המזל, התחלה עם ChatGPT הינה פשוטה ביותר. כל מה שאתה צריך לעשות הינו לספק לו פרומפט וזה ייצור תגובה עבורך.

אם באמת ברצונך למקסם את החוויה שלך עם ChatGPT ולמד איך להשתמש ב- ChatGPT, עליך לספק פרומטים מפורטים ומדוייקים יותר שיכולים להביא לתגובות מדוייקות ושימושיות יותר.

במקום לשאול, "תן לי רעיונות תוכן", נסה לשאול, "תן לי רעיונות תוכן עבור הסטארט-אפ של AI שלי המתמקד ביזמים בני 18-24 בארצות הברית המעוניינים לשלב פתרון AI למוצר הקיים שלהם"

תמונה 3

פעם שתלמד לכתוב פרומפטים של צ'אטגפט (כאן), הקמפיינים השיווקיים שלך יהיו יותר אפקטיביים. התחבר ליצירתיות; אם אתה תקוע, אתה יכול תמיד להפנות לפרומפטים (כאן) או לדוגמאות הטובות ביותר להשראה.

אך יש לו גם הגבלות. באזור הבא, נחקור את ההגבלות של Chat GPT כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

מגבלות של ChatGPT

צ'אט ד'גפט הוא מודל שפה בעל סיבוכיות גבוהה, אך כמו כל טכנולוגיה אחרת, גם לו יש הגבלות. חשוב להבין את ההגבלות האלו כדי להבין טוב יותר מה לצפות מצ'אט ד'גפט ומתי להשתמש בו.

 • מידע מיושן: אחת הגבולות המשמעותיות של ChatGPT הוא שהוא הוכשר עד מידע של שנת 2021. אם אתה מחפש משהו שקרה לאחרונה, ChatGPT לא יכול לספק לך מידע מדוייק.
 • אין אמנות AI: ChatGPT הוא כלי מבוסס טקסט שאינו יכול ליצור אמנות AI. עליך לחפש מקום אחר אם אתה מחפש כלי שיכול ליצור תמונות או עיצובים.
 • אין פקודות קוליות: ChatGPT הוא כלי מבוסס טקסט שאינו יכול לקבל פקודות קוליות. זה עשוי להיות הגבלה עבור חלק מהמשתמשים שמעדיפים להשתמש בפקודות קוליות במקום להקליד.
 • אין אפליקציה או הרחבה: ChatGPT אינו כולל אפליקציה מיועדת, ולכן אפשר להשתמש בו רק דרך האתר הרשמי של OpenAI. זה עשוי להיות לא מאוד נוח עבור חלק מהמשתמשים שמעדיפים להשתמש באפליקציה מובייל.

אפילו ש-OpenAI לא השיקה שום הרחבת קרום, ישנם מספיק הרחבות קרום chatGPT כדי להקל על הדברים.

בעוד ש-ChatGPT הוא כלי מצוין ליצירת תוכן, המגבלות הללו משאירות אנשים מעוניינים במרחק.

אם אתה מחפש כלי עוצמתי יותר, יש לך אפשרות לפתוח את ChatSonic, הבחירה הטובה ל- ChatGPT עבור שיווקנים. בוא נצפה בו, ממתינים לאז?

ChatSonic - אלטרנטיבה לפרקטיקת יצירת תוכן במקום ChatGPT

צ'אט ג'י.פי.טי היא כמו הונדה סיביק אמין עבור עולם השיווק - זה נחמד, אבל מי באמת רוצה את זה? אבל חלופות לצ'אט ג'י.פי.טי, במיוחד צ'אט סוניק, דומים לפרארי בעל יכולת מרהיבה, המעלה את יצירת התוכן שלך לגבהים חדשים.

בנוי על טכנולוגיית GPT3 הלהיות חזקה במיוחד ומופעל על ידי נתונים עדכניים, פקודות קוליות ועוד רבים אחרים, ChatSonic מציע תשובות ותובנות בזמן אמת שמשאירות את ChatGPT באבק.

 • מהירות ודיוק:‏ ChatSonic הוא כמו גיבור שיווקי, עם זמני תגובה מהירים כמו ברק ודיוק ללא תחרות. בהשתלבותה עם חיפוש של Google, ChatSonic מאפשר לך לקבל מידע בזמן אמת ומעודכן, מאפשר לך ליצור תוכן מעניין ורלוונטי יותר. זה נוח ושימושי לכל דבר, מכספים עד שיווק.
 • הבא את השיחות שלך לחיים:‏ עם לחיצה אחת, אתה יכול להפוך את המילים שלך לאמנות AI מהממת שתשאיר רושם ארוך טווח עם השתלבות של ChatSonic עם דגמי Stable Diffusion ו-DALL-E.
 • נוחות שליטה בקול:‏ שכח מקלטים ידניים ותכונות שליטה בקול עם ChatSonic. שאל את השאלות שלך באמצעות קומנדות קוליות, כמו Google Assistant או Siri, וקבל תשובות מדויקות בזמן אמת.
 • זריזות ביצועי תוכן:‏‏ מ-SEMrush עד קופיסקייפ, ChatSonic השתלבה עם מספר רב של כלי משולבים כדי לזרוק את זריזות הזריקה לעמודים לניהול תוכן המורכב של העסק שלך.
 • גמישות:‏‎ ChatSonic מציעה גמישות ונוחות על מנת לגשת לממשק דרך האפליקציה המיועדת לכך. ועבור מי שמעוניין לשכתב את ChatSonic למערכות הקיימות שלהם, היא מספקת גם API עבור השתלבות.

אבל איך בדיוק ניתן להשתמש ב ChatSonic כדי לעצור את המאמצים השיווקיים שלך? החלק הבא יפנה לדוגמאות מהעולם האמיתי כיצד ChatGPT ו-ChatSonic ניתנים לפלוש כדי להניע תוצאות ואת האסטרטגיות השיווקיות שלך קדימה.

שימושי ChatGPT המובילים עבור שיווקנים

כמסייע שיווק, אתה מבקש תמיד דרכים חדשות ומשגשגות לקדם תוצאות עבור העסק שלך. ולמה לא? בעולם המהיר כיום, הצרכנים מצפים לחוויית מותאמת אישית וחלקה, שניתן להשיג רק דרך טכנולוגיות מתקדמות כמו AI.

למדו עוד על איך להשתמש ב-ChatGPT לעסקים ועל ChatGPT למסחר אלקטרוני.

זה המקום בו צאטGPT וצאטSonic מגיעים לסייע לך להפעיל באופן משובח את המאמצים השיווקיים שלך.

קמפייני שיווק - אמנות לייצר סיפורים עם AI

קמפייני שיווק הם כולם על סיפור שמתחבר לקהל שלך. בעזרת AI, אתה יכול להעלות את הקמפיינים שלך לגבהים חדשים וליצור סיפורים מפתיעים שמשאירים רושם חזק.

 • מחקר: הצעד הראשון ביצירת כל מבצע שיווקי מצליח הוא הבנה של הקהל שלך. עם ChatGPT אתה יכול בקלות לבצע מחקר ולנתח את הקהל המטרה שלך. פעל עם ChatSonic וקבל הבנה טובה יותר של הנקודות שבהן הם מתפתים, הפניותיהם והתנהגותם באמצעות נתונים בזמן אמת.

מידע נוסף על אלטרנטיבות ChatGPT למחקר ואיך הן יכולות להאיץ את התהליך שלך.

הנה נוסח של פרומפט שהשתמשתי: "אני המנהלת הראשית של המחלקה השיווקית בסייפר פייננס, חברת פינטק המתמחה בניהול כספים. אני מתכוונת להריץ מודעות כדי להרחיב את הלקוחות שלנו, אך אני לא בטוחה מי הם הנמענים המתאימים. אני חושבת על להשיג צעירים בשנות ה-20. יש למצוא את הפרופיל האידיאלי לקוח מבוסס הנתונים הקיימים."

והנה התוצאה.

 • תכנון: לאחר שיש לך הבנה מספקת של הקהל היעד שלך, זה הזמן להתחיל לתכנן את המסע הפרסום שלך. יש להשתמש ב-Chat GPT ליצירת אסטרטגיות שיווק, לייעל לוח זמנים המתאר את ביצוע המסע הפרסום שלך, כך שהמסע הפרסום שלך יהיה תקין וקל לביצוע.
 • לוח זמנים: בעזרת המידע מחטסוניק, ניתן לתכנן ולתזמן את המסעות הפרסום שלך בקלות. מלוחות התוכן לתזמון פוסטים ברשתות החברתיות, חטסוניק כוסה אותך.
 • AI אמנות: אך אל תשכח את הדבש על גבי המסע הפרסום שלך - AI Art. חטסוניק יכולה ליצור תמונות עוצרות נשימה, כדי להעמיק את סיפורך ולהבטיח כי המסעות הפרסום שלך יתאימו לתחרויות העסקיות. ראה עוד על איך להשתמש במחולל AI Art של ChatGPT.

זה נראה כמו שותף מושלם לייצור באמצעות ChatGPT, לאסטרטגיית שיווק שתעזור להבריח את המותג שלך מהמתחרים, לתפוס את הקהל ולהשיג תוצאות. בדקו את חומרי העזר של צ'אט-ג'י-פי-טי עבור שיווק כדי להיות אלוף במשחק השיווק שלכם.

מדדי שיווק - מדידת הצלחה באמצעות מספרים חשובים

כאשר מדובר בשיווק, המספרים לא משקרים. אבל עם כל כך הרבה מדדים לבחירה, יכול להיות עול מדי לזהות אילו מחשבות הכי משמעותיות. לכן, כאן נכנסת הלמידה המלאכותית.

זה יכול לסייע לך למדוד את ההצלחה של מאמצי השיווק שלך על ידי ניתוח נתונים וספק תובנות שיספקו לך את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך.

 • החזר על ההשקעה (ROI): צ'טסוניק יכולה לסייע לך לעקוב אחר ההחזר על ההשקעה על-ידי ניתוח הנתונים השיווקיים שלך והענקת תמונה ברורה של מה עובד ומה לא.
 • עלות רכישת הלקוח (CAC): צ'טסוניק יכולה לסייע לך לעקוב אחר CAC על ידי ניתוח הנתונים השיווקיים שלך והצגה ברורה של כמה אתה מוציא לרכוש לקוחות חדשים וסיוע לייעל את מאמצי השיווק שלך.
 • ערך חיי הלקוח (CLV): צ'טסוניק יכולה לסייע לך לעקוב אחר CLV על ידי ניתוח הנתונים השיווקיים שלך והענקת תמונה ברורה של ערך הקשר אית הלקוח שלך, ולהתמקד בלקוחות המבטיחים ביותר.

מישהו אמר שמתמטיקה אינה מתאימה ל- ChatGPT, אז ניסיתי את זה. השתמשתי בקלט "נניח שבעזרת פרסומות באינסטגרם בהם ביצעתי השקעה כוללת של 10,000 דולר. לסיום 30 הימים של המבצע יצרתם 5,000 הצגות ו-%5 של קצב הלחיצות על המודעה . קצב ההמרה היה 1% וכך הצלחתי להכניס יותר מ- $15,000. תן לי תמונה ברורה של ROI, CAC ו- CLV."

תמונה 1.png

כך שאלתי את ChatSonic להשוות אותו עם נתוני התעשייה של 2023, וכאן הם התשובות. ולא יכולתי להיות יותר מרוצה מכך.

עם כלי AI החזק ביותר לצידך, תוכל למדוד את ההצלחה של השיווק שלך בביטחון ולקבל החלטות מבוססות נתונים שתגרמו לתוצאות. כאן יש פרומפטים של ChatGPT עבור מדדי שיווק שתוכלו להשתמש בהם כדי לעקוב אחר הצלחה.

קמפיינים פרסומיים - המרכיב הסודי להגדלת התוצאות

קמפייני פרסום יכולים להיות הגורם המכריע להצלחת אסטרטגיית שיווק, אבל עם AI ניתן להעבירם לרמה הבאה. בואו נבחן את הרכיבים החיוניים של קמפיין פרסום מצליח ואיך ChatSonic יכול לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם.

 • העתקה: הטקסט של המודעה שלך הוא המנה, אבל המסרים והטון הם המזונות שיתאימו לקהל היעד שלך. עם הסייברובוט של ChatSonic נוצר טקסט הדומה לטקסט של בני אדם ומתאים לבעיות ספציפיות של קהל היעד שלך.
 • אסטרטגיה: ChatSonic יודעת לעבד כמויות עצומות של מידע, מספקת לך את התובנות שאתה צריך כדי להתבלט מהתחרות וליישם אסטרטגיות מנצחות.
 • מחקר: הצלחת מבצעי פרסום מתחילה במחקר מעמיק, ו-ChatSonic חוסכת לך זמן ומאמץ על ידי חקר הקהל שלך, המתחרים שלך ומגמות בתעשייה.
 • המתחרים: השאר בקדמת התחרות על ידי חקר מבצעי הפרסום והאסטרטגיות של המתחרים שלך עם ChatSonic.
 • אמנות המחשב: הראיות משולבות כדי לתפוס את תשומת לב הקהל. האפשרויות לאמנות המחשב של ChatSonic יוצרות תמונות מרהיבות המתאימות להודעה ולסימולציות המסחריות.

עם ChatSonic , ניתן ליצור קמפיינים פרסומיים המושכים ומפעילים תוצאות. החומרה חשובה כמו קשרים עם המתחרים, ChatSonic הוא המפתח להצלחת קמפיין פרסום.

דברים של אוכל, בואו ננסה תרגיל טעימות מכונה. שאלתי את ChatGPT: "דמיינ/י שאני משיק/ה חברת פיצה בארצות הברית. השתמש/י בנתוני השוק כדי למצוא את המתחרים הקרובים ביותר ותן לי אסטרטגיית שיווק כדי לחזור עליהם."

זה בהחלט גורם לך לרוץ לכסף.

תמונה1.png

וזה גורם למתחרים שלך לרוץ אחרי הכסף.

שיווק תכנים - המפתח לפתוח את לב ומוח הקהל שלכם

כיום, בעלי מקצוע של מרקטינג מבינים כי תוכן איכותי הוא מרכיב חשוב עבור הצלחת קמפיין. אבל כיצד ניתן להבטיח כי התוכן שלכם יתגלה למבקרים ולא ייטבע עם המתחרים? ברוח הזו נכנסות כלי AI כמו Chat GPT לאוטומציה של המרקטינג ו-ChatSonic שנותנות לך יתרון נוסף.

כאן אפשר לראות טוב יותר את היכולות שלו.

 • מחקר תוכן: התחל על ידי הבנת צרכי הקהל שלך, נקודות הכאב והעניינים. השתמש ב-ChatSonic כדי לבצע מחקר מקיף כדי לעזור ליצור תוכן המתאים עבורם.
 • SEO: מאמץ עם עזרת מידע על קהל היעד שלך, לאפיין את התוכן שלך עבור מנועי החיפוש עם ChatSonic כדי לסנן את המילות המתאימות, משולב עם ניתוח תחרותי והצעות שיפור. ספק פרומפט נכון ל -ChatGPT עבור SEO כדי לקבל תוצאות מדוייקות.
 • תכנון תוכן: השתמש במידע המתקבל כדי לתכנן את התוכן שלך בדרך שתלכד את תשומת הלב של הקהל ותעביר את ההודעה שלך בצורה מוצלחת.

בשילוב השלבים, יצירת תוכן המעניק מידע ומעורר התעניינות אצל הקהל שלך, משמר את קהל הגולשים שלך חוזר ומבקר שוב ושוב.

החלטתי לבדוק את גבולותיו, ולכן יצרתי את זה - "עשוי להניח ש-Paypal משיקה את הרשת הפיננסית האישית שלה. בנה אסטרטגיית שיווק תכנים מוצלחת כדי להפיל את MasterCard ו- Visa ולהגיע למקום הראשון ב- Google".

והתוצאה היא מוצקת.

תמונה1.png

שיווק מוצרים - המדע של מכירת מוצרך

שיווק מוצר הוא גם אמנות וגם מדע. עליך להיות יצירתי ומקצועי מספיק כדי לכבוש מקום בשוק מתון ולהבין את קהל היעד וצרכיהם. זהו המקום בו AI יכול לעזור לך לקחת את שיווק המוצר שלך צעד קדימה.

 • ICP וקהל יעד: השתמשו ב-ChatSonic כדי לאסוף נתונים ותובנות על נקודות הכאב, ההעדפות וההתנהגות של קהל היעד שלכם, וכך לעזור לכם לחזק את התכנון השיווקי ולכתוב מסרים מתאימים יותר.
 • מסרים: לאחר שהבנתם את הקהל היעד, כתבו מסרים ייחודיים שמדברים אליו ומאפשרים לכם להבדיל את עצמכם מהמתחרים בעזרת הלמידה המלאכותית.
 • מקרה למידה: מקרי הלמידה הם כלי עוצמתי בשיווק מוצרים, המספקים מקורות מהעולם האמיתי ללמידה מכך איך המוצר שלכם עזר לעסקים או לאנשים אחרים. השתמשו בדוגמאות מציאותיות של השפעת המוצר שלכם במסגרת מקרי הלמידה, ותן ללמידה המלאכותית לצייר את היתרונות המרכזיים והנטיות הפוטנציאליות החשובות ביותר, וכך להגדיל את המכירות.

כל סוף יום, שיווק מוצר הוא היבט חיוני להצלחת העסק. השתמשו בעוצמת הלמידה המלאכותית כדי ליצור אסטרטגיות שתוכלו לנצח את התחרות ולהעלות את מוצרכם למקומות הגבוהים שביותר.

כדי לבדוק אם AI יכול לעזור כאן, ניסיתי את דוגמא הישנה של Paypal שוב, עם יותר פרמטרים: "להניח ש-Paypal משיקה את הרשת התשלומים המשלה איתה. לבנות אסטרטגיית שיווק מוצר יציבה כדי להפיל את MasterCard ו- Visa ולדרג #1 ב- Google. למצוא את ה-ICP עבור המוצר לעיל עם הנתונים הזמינים ולהחליט על סוג ההודעה שיושך לקוחות."

וזה התגובה.

תמונה 4

והיא עלתה גם עם ICP ו-Messaging.

תמונה6.png

שיווק באמצעות אימייל - האומנות לבניית קשרים עם הלקוחות שלך

שיווק אימייל הוא כמו יצירת אמנות. כמו שאמן מערבב צבעים וטכניקות כדי להביא את החזון שלו לחיים, כך גם שיווקנים משתמשים במילים, עיצוב ואסטרטגיה כדי לבנות יחסי לקוחות.

בעוד ששימוש ב-Chat GPT לאוטומציית שיווק עשוי להיות נהדר ביותר, ChatSonic יכול להפוך אותו לטוב יותר ולעזור למסרקי אימייל ליצור מבצעים יעילים המתאימים לקהל היעד שלהם.

 • רצף המיילים (הכנסה, השמירה): השמירה והובלת לקוחות יכולה להיות פשוטה עם רצף המיילים המותאמים אישית שנוצרו על-ידי AI. הוא יכול להתאים כל מייל לברוך בברכה לקוחות חדשים, ללמד אותם על המוצר שלך, ולשמור על הקשר חזק ע"י מסירת תוכן ערך וחיזוק הקשר עם הזמן.

בקשתי מ-ChatGPT לכתוב אימייל למשתמשים שנרשמו לאתר, וזה טוב מאוד.

תמונה2.png

ושאלתי את ChatSonic לשפר את זה על ידי שימוש בנקודות נתונים בזמן אמת יותר. אמור לי איזה אחד טוב יותר?

 • ניוזלטר באימייל: תוכן מתאים אישית מבוסס AI יכול לשדרג את ניוזלטר שלך כדי למרגש ולשמח את המנויים שלך וגם לשמור על התענוג עם המותג שלך.
 • אימיילים קרים: הצעות של אימיילים קרים יכולות להיות סיבה להתקשרות בהמשך עם לקוחות חדשים, כשמשיכת יצירת קשר עם מגעים אלה היא חשובה להם ובעזרת AI, ניתן ליצור תקשורת אישית ורלוונטית יותר.
 • פניות לפרסום כמורה אורח: לכתוב פנייה לפרסום כמורה אורח עשוי להיות קשה, אך עם עזרת AI ניתן לבצע זאת מהר יותר ובצורה יעילה יותר, מה שמגדיל את סיכויי הצלחה. נסו את החלופות הטובות ביותר לכתיבה בצ'אט GPT שיעזרו לכם.

באמצעות הנציבות של AI, שיווקיי דואר אלקטרוני יכולים לייצר מבצעים מעולים המבנים יחסים, מובילים לתוצאות ומספקים ביצועים מעולים.

למד עוד על כיצד להשתמש ב- ChatGPT לשיווק באמצעות דואר אלקטרוני ואם ברצונך להפיק את המרב מהמערכת, תבחן את הפרומפטים של ChatGPT לשיווק באמצעות דואר אלקטרוני.

שיווק ברשתות חברתיות - הכוח של התערבות

רשתות חברתיות הן חלק מרכזי בכל אסטרטגיית שיווק מודרנית; עם AI, אפשר לפתוח את הפוטנציאל המלא שלהם. בין אם אתה מחפש לבנות את המותג שלך, לקדם מכירות, או לעסוק עם הקהל שלך, AI יכול לסייע לך להשיג את המטרות שלך במהירות ובאפקטיביות גבוהה יותר.

 • תכנון: אסטרטגיית מדיה חברתית זוכים מתחילה עם תכנית. בואו ChatSonic יעזור לכם להכיר את הקהל שלכם, לזהות את הזמנים הכי מתאימים לפרסום ולייצר לוח זמנים לתוכן המתאים למטרות שלכם. מהמילניאלים באינסטגרם עד התקופה של הפוסט החדש בפייסבוק, ChatSonic מתמקד באנשים הנכונים בזמן המתאים.

זכור את הסטארטאפ של הפיצה שהוזכר למעלה? ביקשתי מ-ChatSonic אסטרטגיית SMM ואת הזמן המתאים לפרסם.

 • כתוביות: כתוביות הם היסוד של כל פוסט ברשתות החברתיות, ו AI-powered ChatSonic מייצרת כותרות שמעוררות התעניינות. מיטב הכתוביות עבור כל פלטפורמה, בין זה טוויטר מצחיק או פוסטים מבריקים ב- LinkedIn.
 • סקריפטי וידאו: וידאו הוא עתיד ההתמודדות ברשתות החברתיות, ו- ChatSonic כותבת סקריפטים לווידאוים המשפיעים; בין אם זה הדגמת מוצר, סקירת חברה או מבט מאחורי הקלעים, ChatSonic יוצרת סקריפטים מותאמים להצלחת המדיה החברתית.
 • תמונות: תמונות הן כלי עוצמתי לספר את הסיפור שלך ברשתות החברתיות. ועם AI Art, ChatSonic יכול לסייע לך ליצור תמונות שאינן רק מרהיבות אלא גם מותאמות לכל פלטפורמה ספציפית, משך תשומת־לב הקהל וקידום תוצאות.

שיווק במדי החברתיים הוא כמו סימפוניה, שבה כל כלי נגינה חייב לעבוד בצורה הרמונית להפקת מסטרפיס יפה, ו-ChatsSonic פשוט מקל על זה.

כתיבת טקסטים פרסומיים — הנח למערכת הלמידה המלאכותית לעשות את הקסם

האם מצאת עצמך במצב של הסתכלות על עמוד ריק, מנסה לכתוב את הכותרת המושלמת עבור האתר שלך? כמובן, שעתיד הגיע - הגיע הזמן להניח את העט ולפתוח את ChatGPT לצורכי שיווק.

עם זה, כתיבת טקסט לאתר אינה פעם הייתה קלה יותר ויעילה יותר. מכותרות עד קריאה לפעולה, הכלי יכול לסייע לך ליצור טקסט המעורר, מספק וממיר את הקהל שלך.

 • כותרות שמכשירות: הכותרת היא הדבר הראשון שמבקרים רואים על האתר שלך וזה מציב את הטון לשאר החוויה. חברת ChatSonic יוצרת כותרות המושכות תשומת לב וקשורות למותג שלך, מעורבות לבקרים.
 • CTA יעילים: שכתיבת CTA טובים חיונית להמרת מבקרי האתר ללקוחות. הכנס של AI חוזר עם CTA המשכנעים ורלוונטיים המפכחים לך את המבקרים הללו למכירות.
 • חקר התחרות: לפני שכותבים את התוכן של האתר שלך, חשוב להבין מה הופך אותך למיוחד. להשאיר את ה AI לעבוד הקשה, זוהי הדרך לזהות את התכונות הייחודיות לך כך שתוכל לכתוב תוכן מודגש.
 • להתבלט מהמון: אומרים שלא להתאפק עם תכנים גנריים ומשעממים, ברוכים הבאים לאתר שמייצג באמת את המותג שלך וממיר את המבקרים ללקוחות.

חשוב לחשוב על צ'אטסוניק ככלי סודי בארסנל שלך לכתיבת טקסט לאתר האינטרנט, עוזר לך ליצור תוכן שבאמת זוהר.

ביקשתי מ־ChatGPT לכתוב עותק לאתר נטפליקס וזה יצא טוב.

תמונה 7

וצ'אטסוניק פשוט הופך את זה לטוב יותר עוד יותר.

שיווק משפיעים - שותפות עם הקולות הנכונים

שיווק פלטפורמות הבולטות היום הינו אסטרטגיה משמעותית למותגים שמעוניינים להגיע לקהלים חדשים ולבנות קשרים עמיקים יותר עם לקוחות פוטנציאליים. אך עם הבריכה העצומה של פלטפורמות הבולטות, נצטרך כמות גדולה של שיווקנים לזהות שותפויות המתאימות ביותר.

אפשר כבר להפסיק עם זה. צ'אטסוניק מאפשרת למותגים לפתוח את הפוטנציאל המלא של שיווק משפיעים ולהעלות את המותג לגבהים חדשים.

 • ההתאמה המושלמת: לאזן בין משפיע למותג הוא כמו למצוא בגד מושלם. תנו למערכת הבינלאומית של ChatSonic לעזור לכם למצוא משפיעים המשתפים את ערכי המותג שלכם, מתאימים לקהל היעד שלכם, ועם היכולת לגרום לתוצאות אמיתיות.
 • אימייל למשפיע: השלב הראשון לשותפות מוצלחת עם משפיע הוא להגיע אליו. כתיבת אימייל משכנע יכולה להיות משימה משכנעת. מה דעתכם על בוט הכתיבה האישי, היעיל והמעורב של ChatSonic?
 • תכנון קמפיין - מהתכנון ועד ההשקה: לאחר שמצאתם את המשפיע הנכון ופניתם אליו, הגיע הזמן לתכנן את הקמפיין שלכם. ChatSonic יכולה ליצור תוכנית מקיפה כוללת הגדרת המטרות שלכם, קביעת התקציב, וציור השלבים להשקה מוצלחת.
 • כלי לשימוש: שיווק משפיעים אינו גישה אחידה, וכלי השימוש שלכם יכולים להשפיע משמעותית על ההצלחה של השותפות שלכם. אבל ישנם אלפי כלים שם? נשארו מרוכזים; תנו ל- ChatSonic לבחור את הנכון עבורכם.
 • ספרו את סיפור המותג שלכם: המילים שלכם הן המפתח לפתיחת פוטנציאל המשפיעים לשיוך עם השותפות שלכם. יצירת תסריטי השפעה המספרים את סיפור המותג שלכם ומעוררים את קהל היעד שלכם.

שיווק עשיריות התופעה הזוועתית בשביל להגביר את המותג שלך, ועם צ'אטסוניק, זה הפך לטוב יותר בהרבה.

מסקנה

לסיום היום, כלי AI כמו ChatSonic ו ChatGPT מהווים חיסכון חיים עבור מסייעי שיווק להפוך תהליכים מסוימים בעבודתם ליעילים וממוכנים. החשיבות של הכלים הללו נמצאת ביכולתם לסייע בקמפייני שיווק ולספק תובנות על הצגת מדדי שיווק, ולפעול לחשיפת מספרים מדהימים.

על ידי השתמשות ב־ChatGPT, שיווקנים יכולים להתמקד במשימות ברמה גבוה יותר, שתורם להם להשגת תוצאות טובות ולגדילת העסק שלהם. עם זאת, יש כמה הגבלות ל־ChatGPT, אך כלי הבינה המלאכותית מתפתחים ומשתפרים כל הזמן ופתרונות חדשים כמו ChatSonic מציעים אפשרויות חלופיות ליצירת תוכן.

כתבות קשורות

צפייה בעוד >>